MÖBLER / Skåp & hyllor / Sidebord/dockskåp 15597127

nr 1559 7127

Sidebord/dockskåp

1800-tal, bemålad. Bredd: 68 cm, djup: 45 cm, höjd: 80 cm, nyckel

Kondition: slitage

måndag 28 augusti 2023
kl 20:21:31